top of page

למה התחלתי לייצר סרום לפנים בעצמי?

Noa1.jpg

קוראים לי נועה גלמן, בת 40, נשואה+4. גרה במושב ליד מודיעין. 


בוקר אחד, לפני שנתיים, קמתי כמו בכל יום, ב 6:30 בבוקר, לארגן את הילדים למסגרות. הבטתי במראה שבאמבטיה ואוי לי, קמט ליד העין! המחשבות לא עזבו אותי, אז מה אם יש לי קמט? אני עדיין נראית צעירה! לי לא יהיו קמטים. אני אשאר עם עור חלק לנצח! 


טוב, צריך לדאוג לילדים לסנדוויצ'ים, להפשיר פיתות ולחמניות, להעיר את הילדים, מה אתם רוצים לאכול? נו... תענו לי! המחשבה על הקמטים לא עוזבת אותי, מעצבן – תקומו כבר אני שואגת בחוזקה, אבל ברכות, בכל זאת מה הם אשמים. בינתיים המטבח הופך למזנון, אחת רוצה סלט, השנייה פיתה עם גבינה ועגבניות שרי, השלישית מזמינה פיתה עם שמן זית וזעתר בתנור (אתם קולטים?) והקטנצ'יק שתי לחמניות עם חביתה.  


זהו, הם הלכו. השקט חזר, אבל המחשבות על הקמטים נשארו. החלטתי שהגיע הזמן לטפל בעצמי. הקרמים שיש לי לא עוזרים, נמאס מההבטחות של כל החברות על ניסים ונפלאות. החלטתי ללכת לכמה פארמים ורשתות קוסמטיקה לחפש מוצר טוב יותר שיעזור לקמט הסורר ולחיי הנצח שלי.

וואו, יש מלא נשים ויועצות ליד כל דוכן. כנראה שזה לא ייקח 5 דקות כמו שקיוויתי.

שורות שורות של מוצרים לנשים כמוני. אז לפי מה בוחרים? לפי שם חברה? לפי החומרים? מה אני באמת יודעת על החברות שמייצרות, חוץ ממה שהם מבטיחים בפרסומות שלהם? האמת, פרסומות יפות, תמונות יפות, אחלה דוגמניות, אבל מה זה אומר על המוצרים? איך אני באמת אדע אם זה טוב לי או לא?

ביקשתי מאחת הדיילות החביבות שתסביר לי קצת מי נגד מי? מה כדאי? בכל זאת אם אני מתכוונת לשים את זה כל יום, ממש כל יום, זה יכנס לזרם הדם. אני צריכה לדעת ולהבין מה אני שמה. אחרי שעה קלה ואין סוף מוצרים בטווח מחירים רחב, יצאתי החוצה מסדירה את הנשימה וחושבת. אולי בכלל לא צריך קרם, רובם מבוססים על מים ולכן גם מכילים חומרים משמרים. אולי כדאי לקנות סרום. 

 

כמה ימים אחר כך, עם אנרגיות חדשות הולכת לקנות סרום. הקמט עדיין שם. סתם מרגיז, אבל לא באמת מתרגזת, אולי כן. קצת.

 

טוב, חייבת להודות שקניתי חמישה סרומים. הוצאתי מעל 1,000 ₪. הכי טוב לחזור הביתה ולנסות כל אחד, לראות מה הכי טוב בשבילי. לקרוא קצת את רשימת הרכיבים ולחכות לתוצאות. אז קניתי אחד שנחשב לרפואי, אחד שנחשב לסופר איכותי, אחד של חברה ידועה, אחד של חברה שלא הכרתי ואחד בזיל הזול כי הבקבוק היה יפה מאוד. 

 

פרסתי על השולחן בבית את חמשת המופלאים והתחלתי לקרוא את הרכיבים. האמת, התבאסתי. שלושה מתוך החמישה היו מבוססים על מים. מה שאומר שמרבית הנוזל הוא מים ובשביל שזה לא יתקלקל, זה מכיל חומר משמר. כשמרחתי אותם על העור זה היה מאוד קליל, אבל לא נותן תחושה שמשהו טוב יצמח מזה.

noa2.jpg

נשארתי עם שניים, כל אחד מתהדר בטכנולוגיה אחרת, בהמצאת המאה, פיתוחים של שנים. האמת, המרקם לא רע, אבל רגע, כמה רכיבים יעילים ממש טובים יש? אחד? שניים? נתתי צ'אנס לאורך תקופה, אבל זה לא זה.


הבנתי שאם הגעתי לגיל שאפשר להתחיל, אז למה בעצם להתפשר? הרי מגיע לי ממש הטוב ביותר!!!


אני הומאופתית, מכירה טוב את הצמחים, את הסגולות, את האנרגיה שכל אחד נותן מעבר לרמת החומר, ועוד משהו, משהו גדול, בעלי נמצא המון בחו"ל.


אז זאת התוכנית, אלך ללמוד רוקחות טבעית וארקח לעצמי את סרום החלומות בלי להתפשר. בעצם, אני יכולה להשיג כל חומר מכל מקום בעולם, בעלי הרי לפעמים עובר שלוש מדינות בשבוע. נשאר לי רק לשגר לו רשימת קניות. הבית הוא בית טבעי. הילדים לא מקבלים אנטיביוטיקה לדלקות, חום אני לא מורידה בתרופות, אלא רק ברמדיס שהן הרכיבים טבעיים, אין סיבה שאתפשר.


החלטתי לשגר לו רשימה ארוכה שכוללת את השמנים הכי הכי בכבישה קרה. כשהוא חזר, קיבלתי שקית מלאה באין ספור בקבוקונים קטנים עם ריחות מופלאים של שמנים מדהימים. נשאר רק לרקוח את הכי הכי טוב, בהמון ידע ואהבה עבורי.

בחרתי בשמן שקדים איכותי שיהיה הבסיס של יתר השמנים. במשך כמה חודשים ניסיתי המון קומבינציות עד שהגעתי לסרום שאהבתי ונהניתי ממנו על בסיס יומי.  


אז מה הכנסתי לסרום? שמן יסמין טהור ואיכותי, שמן רוז היפ, רוזווד, שמן זרעי רימונים, שמן אובליפחיה, שמן נר הלילה, שמן לבנדר, שמן גרניום כי גם איזון הורמונאלי חשוב, שמן חוחובה, שמן זית, שמן ילינג ילנג, וויטמין E.


המרקם יצא מטורף, שמנים סופר איכותיים מרגישים על העור בפנים. הצבע, כתמתם מהמם. הריח, ריח יסמין משובח. במשך חודש השתמשתי יום יום והתגובות לא איחרו לבוא.


חברות שאלו אותי מה אני שמה על הפנים? תפרגני גם לנו. עניתי בגמגום שחומרי הגלם מאוד יקרים ורובם נקנו בחו"ל. אנחנו נשלם לך, תרקחי גם לנו. רקחתי 10 בקבוקונים נוספים, החברות קנו והיו מרוצות מאוד, רשמתי פוסט בפייסבוק שאני מכינה עוד כמה בודדים. עוד באותו היום הם נחטפו. 


האספקה נגמרה, עד הטיסה הבאה. 


אם הזמן, התחלתי לקנות את מוצרי הגלם בארץ, במקומות שאני סומכת עליהם שהם אורגניים ואיכות השמנים טובה מאוד, הרי זה קודם כל בשבילי :-)


הבקשות לרקוח לחברים ולסביבה הקרובה התגברו והחלטתי לעשות את זה מסודר ובאישור משרד הבריאות. רציתי לוודא שהחומרים מאושרים ועברו את כל הבקרות והבדיקות.

 
פגשתי 7 מפעלים, כמעט כולם הבינו שאני לא אשת עסקים. הם אמרו לי בנעימות שמוצר כמו שלי פשוט לא מייצרים. 
במתק שפתיים הסביר לי מנכ"ל של אחת החברות: "אם את רוצה לבנות עסק עליך לעשות כמו כולם, לשים שמן אחד או לכל היותר שלושה. השמנים שבחרת יקרים מאוד ולא הגיוני לשים 11 שמנים שאפשר שלושה."


הוא הוסיף שמחיר הגלם של הסרום שלי יקר מאוד ואני אצטרך לגבות עליו מחיר אסטרונומי. הוא שלח אותי לחשוב ולחזור אליו עם תשובה. היה לי ברור, שמן אחד לא ירד מהרשימה. נכון, אני לא ארוויח כמו החברות הגדולות, אבל את הסרום יסמין שלי אני לא מוכנה לשנות. לא יכול להיות שבמשך שנה אמכור את מה שרקחתי בבית ואח"כ באותו השם אמכור משהו שמכיל שליש מהשמנים.


בחרתי במפעל שהלך עם החלום שלי, במעמד החתימה על הייצור התרגשתי מאוד, פחדתי. זאת האמת. סיכון כלכלי. בהרכב החומרים אני מבינה מעולה, אבל בביזנס קצת פחות. 


ההצלחה תימדד בתגובות של הנשים שהתרגלו לסרום היסמין הביתי ויעברו למוצר שיוצר במפעל. התגובות לא איחרו לבוא!! נחת. הן ממשיכות להזמין שוב ושוב.


אין תחליף לדבר האמיתי, אני גם אמא, גם אישה, גם בת זוג וגם הומאופתית, אני מורכבת, כמו הקומפלקס של הסרום שיצרתי. יש בי הכל, מהפשוט, מהיקר, מהיפה, מהמוצלח ומעליות ומהירידות. הלכתי עם הלב שלי. הסתכנתי. הבנות קונות וקונות, כי את הניחוח של היסמין, את המרקם האיכותי ואת הזוהר שזה מקנה לפנים אי אפשר להחליף. 


היו הפתעות בדרך, גם גברים התחילו לקנות לפנים ולזקן, אנשים עם פצעונים בפנים, פיגמנטציה ועוד. 


בכל מקרה, זה הסיפור שלי. מקווה שתהנו מהסרום.

סרום יסמין אנטי איג'ינג

DSC_7834 2048.jpg

יתרונות סרום יסמין לעור הפנים

     מפחית קמטים

     

     משמר את לחות העור הטבעית

     

     משמר את גמישות העור

     

     מקנה מראה חיוני, צעיר וזוהר

     באישור במשרד הבריאות

Dserum.png

סרום לטיפול וחידוש עור הפנים

drop.png
drop.png
drop.png
drop.png
drop.png
bottom of page