למה התחלתי לייצר סרום בעצמי?

קוראים לי נועה גלמן, בת 40, נשואה+4. גרה במושב ליד מודיעין. 


בוקר אחד, לפני שנתיים, קמתי כמו בכל יום, ב 6:30 בבוקר, לארגן את הילדים למסגרות. הבטתי במראה שבאמבטיה ואוי לי, קמט ליד העין! המחשבות לא עזבו אותי, אז מה אם יש לי קמט? אני עדיין נראית צעירה! לי לא יהיו קמטים. אני אשאר עם עור חלק לנצח! 


טוב, צריך לדאוג לילדים לסנדוויצ'ים, להפשיר פיתות ולחמניות, להעיר את הילדים, מה אתם רוצים לאכול? נו... תענו לי! המחשבה על הקמטים לא עוזבת אותי, מעצבן – תקומו כבר אני שואגת בחוזקה, אבל ברכות, בכל זאת מה הם אשמים. בינתיים המטבח הופך למזנון, אחת רוצה סלט, השנייה פיתה עם גבינה ועגבניות שרי, השלישית מזמינה פיתה עם שמן זית וזעתר בתנור (אתם קולטים?) והקטנצ'יק שתי לחמניות עם חביתה.  


זהו, הם הלכו. השקט חזר, אבל המחשבות על הקמטים נשארו. החלטתי שהגיע הזמן לטפל בעצמי. הקרמים שיש לי לא עוזרים, נמאס מההבטחות של כל החברות על ניסים ונפלאות. החלטתי ללכת לכמה פארמים ורשתות קוסמטיקה לחפש מוצר טוב יותר שיעזור לקמט הסורר ולחיי הנצח שלי.

וואו, יש מלא נשים ויועצות ליד כל דוכן. כנראה שזה לא ייקח 5 דקות כמו שקיוויתי.

 
שורות שורות של מוצרים לנשים כמוני. אז לפי מה בוחרים? לפי שם חברה? לפי החומרים? מה אני באמת יודעת על החברות שמייצרות, חוץ ממה שהם מבטיחים בפרסומות שלהם? האמת, פרסומות יפות, תמונות יפות, אחלה דוגמניות, אבל מה זה אומר על המוצרים? איך אני באמת אדע אם זה טוב לי או לא?

להמשך קריאה הכניסי מייל וקבלי את המשך הסיפור לדואר.

סרום יסמין אנטי איג'ינג

יתרונות שמן יסמין לעור הפנים

     מפחית קמטים

     

     משמר את לחות העור הטבעית

     

     משמר את גמישות העור

     

     מקנה מראה חיוני, צעיר וזוהר

     באישור במשרד הבריאות

סרום לטיפול וחידוש עור הפנים

הצטרף לניוזלטר שלנו
עקוב אחרינו
  • Facebook Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Google+ Social Icon
  • YouTube Social  Icon
  • Pinterest Social Icon
  • Instagram Social Icon

© 2018 by AIDNCARE

עור יבש, קוסמטיקה אורגנית, אנטי איג'ינג, שרירים תפוסים, סרום לפנים, קוסמטיקה, טבעי, אנטי אייגינג, קמטים, עור פנים, עקיצות, חתכים, גילוח, שרירים תפוסים, מתיחת גיד, דלקת שרירים, דלקת בגידים, כאבים בכתף, כאבים בשורש כף היד, אימוני כושר, אופניים, ריצה,יופי, טיפוח, מילוי קמטים, שריטות, עקיצות, צלקות, גירוד בעור, עור אדום, עור מגורה, גרד, גירוד בעור, צריבה ממדוזה, כוויה, כוויות, אודם, פריחה, שמן ארניקה, קלנדולה, רותה, שמן עיסוי, מוצרי טיפוח, עור פנים, עור עיניים, שפשוף, שחייה, קרוספיט, רכיבה על אופניים, שיקום העור, אורגני, אורגנית, אישור משרד הבריאות, 

0
AID N CURE Logo